Český startup Oscar Tech slaví na CES v Las Vegas úspěch

České startupy míří na další mezinárodní akci, tentokrát na CES do Las Vegas
4.1.2017
CzechDemo pomůže startupům na TechCrunch Disrupt v New Yorku a San Francisku
18.1.2017

Agentura CzechInvest díky programu CzechDemo vysílá na uznávané mezinárodní konference české startupy. Pokud se přihlásí do otevřené výzvy na konkrétní akci a uspějí, mohou se zúčastnit mezinárodních konferencí po celém světě, na které dostanou evropské finanční dotace až do výše sta procent (konkrétní detaily naleznete ZDE).

České startupy byly již na Tech Crunchi v Londýně na podzim minulého roku a zrovna včera skončila konference CES v Las Vegas. Pravidelně vás informujeme na našich sociálních sítích o konání celé akce včetně fotoreportáží a nyní se musíme pochlubit s krásným úspěchem českého startupu Oscar Tech.

O jaký úspěch se přesně jedná?

Součástí nabitého programu byla také účast českých startupů na akci „Startup breakfast“, na kterou dostaly exkluzivní pozvání díky partnerství našeho webového portálu CzechStartups.org a CES. Největší úspěch dne byl takový, že startup Oscar Tech, který byl vybrán jako jeden ze soutěžících, se mohl ucházet o cenu v rámci soutěže Pitch Competition Lifestyle and Digital Health.

Firma se sama přihlásila a byla vybrána spolu s desítkou dalších startupů, které mohou mít pitch přímo na místě. V Las Vegas je obrovská konkurence, proto můžeme napsat, že je to ohromný úspěch a velmi jim gratulujeme! Tomáš Posker ze startupu Oscar Tech tak mohl vystoupit na hlavním pódiu a v jedné minutě odprezentovat svůj produkt.

Jak sám Tomáš Posker, CEO Oscar Techu říká: „Je samotným úspěchem, že jsme byli vybráni mezi deset nejlepších startupů, které měly šanci prezentovat na stagi. Přesto, že jsme nevyhráli, je pro nás úspěchem, že jsme měli možnost prezentovat potencionálním partnerům, které na CESu hledáme“.

Držíme palce, ať se daří a budeme se těšit na další úspěchy českých startupů na mezinárodním poli.

Zdroj: www.czechstartups.org