České startupy míří na další mezinárodní akci, tentokrát na CES do Las Vegas

Pomozte nám vybrat na jaké akce posílat startupy v roce 2017!
2.1.2017
Český startup Oscar Tech slaví na CES v Las Vegas úspěch
15.1.2017

Čtyři české startupy uspěly v otevřené první výzvě programu CzechDemo a míří na globální a uznávanou konferenci CES do Las Vegas ve dnech 5. – 8. 1 2017.

Oscar Tech, Six Guys Labs, XTND a PIXBUF. To jsou jména slibných startupů, které získaly finanční podporu z evropských fondů, která jim pomůže pokrýt náklady spojené s překlady, zpáteční letenkou a registračními poplatky a to až do výše 111 tisíc Kč pro každý startup.

CES je celosvětová akce zaměřená na novinky a inovace ve spotřebitelských technologiích, koná se po celém světě na různých místech (tento rok proběhl CES Unveiled v Praze) a jak sami účastníci říkají, v Las Vegas je to každý rok úžasné a ideální místo pro navázání nových kontaktů.

A kdo že jsou české startupy, kteří se už teď připravují na cestu do Las Vegas? Firma Oscar Tech z Brna, která se svou technologií Oscar Senior nabízí zábavu pro seniory pomocí videií, volání, sdílení fotografií apod. Six Guys Labs z Plzně, která vyrábí speciální trackery mapující aktivitu a odpočinek psů a koček.

Společnost XTND, která plánuje v Las Vegas představit prémiový elektrický skateboard, který je vyroben z hi-tech materiálů a v neposlední řadě je to PIXBUF. Doubická firma se pokusí prorazit s Pixbufem, aplikací pro snadnou správu a distribuci fotografií na všechny sociální sítě a fotografické služby.

Držíme palce a přejeme úspěšná jednání. Ať se daří!

Zdroj: www.czechstartups.org