XTND s.r.o.

PRESENTIGO s. r. o.
24.1.2017
ARKO-CONSULT s.r.o.
24.1.2017

Díky spolupráci s CzechInvestem a účasti v programu CzechDemo jsme se prezentovali na největším a nejznámějším veletrhu spotřební elektroniky CES 2017 v Las Vegas. Tím, že jsme byli ochuzeni o administrativu a řešení různých povolení, vstupenek a místa k prezentaci, jsme se naplno soustředili na přípravu na akci a díky tomu vzali i více členů našeho týmu. Výhodou účasti CI bylo také i přímé setkání s lidmi, kteří jsou hlavní organizátoři samotného CES. Událost proběhla bez větších komplikací a zprostředkovala nám hodně příležitostí a setkáni jak s koncovými klienty, tak s potencionálními partnery i hrstkou investorů, se kterými teď vyjednáváme.
V porovnání s TechCrunch Disrupt London na podzim 2016 se jednalo o mnohonásobně větší akci, ze které jsme vyčerpali mnohem více, než jsme doufali. Disrupt London byl na poměry TC skromnějšího charakteru. To bylo způsobeno i tím, že se české firmy prezentovaly až druhý den, kdy zde bylo méně novinářů a celkově méně návštěvníků. TC bylo skvělou přípravou pro CES.
To co se tedy nepodařilo v Londýně, se podařilo na CES. Díky programu CzechDemo jsme tedy získali příležitost prezentovat se na celosvětově uznávaných akcích a navíc jsme byli ušetřeni podstatné operativy co se organizace akcí týče.